Drzwi zewnętrzne to nie tylko wizytówka mieszkania, domu czy każdego dowolnego obiektu użytkowego. Drzwi zewnętrzne zapewniają nam również bezpieczeństwo każdego dnia przez co ich wybór nie może być przypadkowy.

Drzwi zewnętrzne musi tworzyć harmonijną całość obiektu, który chroni i zarazem ozdabia. Powinny integrować się ze stylem budowlanym, kolorystyką budynku, oraz spełniać funkcjonalne wymagania swoich użytkowników. Począwszy od kolorystyki, poprzez rozmiar, technologiczne funkcjonalności do czego zaliczamy również bezpieczeństwo wybranych drzwi zewnętrznych.

Walory estetyczne oraz aspekty bezpieczeństwa to istotna sprawa a kolejnym krokiem w wyborze drzwi zewnętrznych jest ich współczynnik izolacji termicznej dlatego okna energooszczędne jak i drzwi energooszczędne to harmonijna para, którą za pośrednictwem Termo Okien nabędziecie Państwo w jednym miejscu przy naszej fachowej obsłudze.

Termo Okna kompleksowo zaopatrzy Państwa w to co niezbędne aby was dom / mieszkanie / lokal było ciepłym, pięknym miejscem. Zapewnimy wam: okna Pvc, okna drewniane, okna aluminiowe, okna drewniano-aluminiowe, drzwi wewnętrzne, drzwi zewnętrzne, rolety, markizy, moskitiery, bramy garażowe, bramy przemysłowe, okna dachowe i wiele wiele więcej.

Przejdź do kontaktu i znajdź przedstawiciela naszej firmy, który jest najbliżej Ciebie.

Drzwi zewnętrzne Wrocław

Drzwi zewnętrzne Legnica

Drzwi zewnętrzne Bolesławiec

Drzwi zewnętrzne Jawor

Drzwi zewnętrzne Środa śląska

Drzwi zewnętrzne Kąty Wrocławskie

Drzwi zewnętrzne Jelenia Góra

Drzwi zewnętrzne Lubań

Drzwi zewnętrzne Złotoryja

Drzwi zewnętrzne Polkowice

Drzwi zewnętrzne Lubin

Drzwi zewnętrzne Chojnów

Drzwi zewnętrzne

To właśnie one są pierwszym kontaktem Twoich gości i nie tylko z Twoim domem. Dlatego drzwi zewnętrzne powinny być solidnie wykonane, aby zabezpieczyć mieszkanie przed potencjalnym włamywaczem oraz utratą ciepła. Funkcjonalność to pierwsza rzecz, na jaką powinieneś zwrócić uwagę, ale nie możesz zapomnieć o wyglądzie i cenie, która nie powinna przewyższać Twoich możliwości finansowych. Drzwi wejściowe są wykonywane z różnych materiałów, takich jak drewno, materiały drewnopochodne, utwardzone PCV, a nawet stal. Bez wątpienia znajdziesz coś, co spełni Twoje wymagania.

Na co warto zwrócić uwagę przy zakupie drzwi zewnętrznych?

Jeśli przed Tobą zakup drzwi zewnętrznych, to w pierwszej kolejności rozważ, z jakiego materiału mają być wykonane. Dostępne są między innymi drzwi drewniane, stalowe czy z tworzyw sztucznych. Pewne jest, że powinny współgrać wizualnie ze stylistyką domu, ale nie mniej ważne są ich aspekty energooszczędne, czyli drzwi tak jak i okna muszą zapewniać izolację termiczną oraz dźwiękoszczelność. Nie może więc zabraknąć w nich między innymi uszczelek na ościeżnicy bądź skrzydle. Upewnij się także, że drzwi, które wybrałeś, są przylgowe.

Wybór odpowiednich drzwi zewnętrznych to bardzo odpowiedzialne zadanie. Mają one zapewnić bezpieczeństwo i spokój domownikom, dlatego warto przyjrzeć im się dokładnie z każdej strony. Zwróć uwagę na wypełnienie skrzydła i rodzaj jego poszycia zewnętrznego, rodzaj domyku, liczbę uszczelek a przede wszystkim odporność na włamania. Dosyć popularne jest także specjalne lustro w drzwiach, działające podobnie do lustra weneckiego. Gdy na zewnątrz jest jasno a w środku ciemno, osoba będąca na zewnątrz widzi swoje odbicie a osoba w środku widzi przez lustro jak przez szybę.

Jakie drzwi zewnętrzne wybrać?

Drzwi zewnętrzne są narażone na czynniki atmosferyczne, więc ich dobór jest bardzo istotny. Priorytetem jest sprawdzenie przenikalności cieplnej, a także jakości wykończenia drzwi. Drzwi zewnętrzne to istotna bariera termiczna, która chroni domowników przed zewnętrzną temperaturą. Nie można jednak zapominać o walorach estetycznych. Wejście do Twojego domu powinno być jak najlepszej jakości, by starczyło na długie lata