Produkt jakim jest moskitiera ramkowa zapewnia nam bezpieczeństwo oraz komfort.

Dzięki niej możemy pozostawić otwarte okno bez obaw i ryzyka, że w naszym domu zagoszczą niechciane insekty.

Do jej zamocowania służą zaczepy obrotowe dostosowane wymiarami pod różne grubości progu ramy okiennej.

Moskitierę ramkową cechuje łatwość montażu i demontażu na okres zimowy, bez konieczności użycia żadnych narzędzi.

Profile aluminiowe oraz siatki użyte do produkcji moskitier są najwyższej jakości, dzięki czemu uzyskujemy trwałe produkty odporne na działanie czynników atmosferycznych.Moskitiery rolowane wyposażone w mechanizm sprężynowy są alternatywą dla wysokich okien a także drzwi balkonowych. Konstrukcyjnie są one przygotowane do montażu pod każdy typ okna.

Główną zaletą systemu jest brak konieczności demontażu na zimę. Kaseta i prowadnice się są niewielkich gabarytów dzięki czemu moskitiera jest estetyczna. Możliwość montażu bezpośrednio do ramy lub ściany. System zamykania klik-klak daje łatwość obsługi.

Profile aluminiowe oraz siatki użyte do produkcji moskitier są najwyższej jakości, dzięki czemu uzyskujemy trwałe produkty odporne na działanie czynników atmosferycznych.Firma Termo Okna posiada także w swojej ofercie moskitiery drzwiowe na zawiasach do ram drzwi balkonowych bądź tarasowych. Zastosowany w niej szeroki profil aluminiowy sprawia, że moskitiera jest masywna i solidna, siatka moskitiery wykonana jest z trwałego włókna szklanego. Moskitiera drzwiowa jest wygodna w użytkowaniu, mocowana jest z jednej strony za pomocą zawiasów do futryny drzwi, z drugiej strony za pomocą zamków magnetycznych, które zabezpieczają moskitierę przed samoczynnym otwieraniem się. Dodatkowo moskitiera jest wzmocniona profilem poprzecznym, dzięki czemu cała konstrukcja jest stabilna.

Profile aluminiowe oraz siatki użyte do produkcji moskitier są najwyższej jakości, dzięki czemu uzyskujemy trwałe produkty odporne na działanie czynników atmosferycznych.

Moskitiery

Brzęcząca mucha nie jest mile widzianym owadem w mieszkaniu, dlatego na rynku pojawiły się moskitiery. Są to specjalne zasłony, które zabezpieczają podczas wietrzenia przed niechcianymi owadami. Możesz je zamontować na oknach lub drzwiach, pozwalają na swobodną cyrkulację powietrza, nie zatrzymują promieni słonecznych i nie zaburzają widoku na zewnątrz. Wśród szerokiego wyboru moskitier, możesz wybrać rozetowe, które będziesz rozwijać i zwijać według potrzeb. Dostępne są moskitiery ramkowe, nakładane na okna lub drzwi oraz samoprzylepne, które samodzielnie możesz przykleić do okna.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie moskitier?

Zabezpieczenie przed niepożądanymi insektami ma znaczenie przede wszystkim w okresie ciepłych miesięcy. Jeśli ma to dla Ciebie szczególne znaczenie, to zdecyduj się na praktyczne moskitiery. Masz do wyboru co najmniej kilka rozwiązań. Każde z nich ma wady i zalety, wybierz takie, które najlepiej odpowiada Twoim preferencjom. Możesz zdecydować się na moskitiery rolowane, otwierane lub ramkowe. Zwróć również uwagę na to, z jakiego zostały wykonane materiału. Może to być siatka z tworzyw sztucznych, bawełny lub aluminium.

Założenie moskitier to świetny pomysł. Wybierając moskitiery należy zwrócić uwagę na sposób ich montowania i ich wytrzymałość. Wytrzymałość jest na prawdę istotna, dlatego że w przypadku słabych moskitier kot czy złośliwy ptak może rozedrzeć siatkę, w efekcie nie będzie ona spełniała swojego zadania. Łatwy montaż i demontaż pomoże, gdy będziemy chcieli swobodnie umyć okno. Spokój od komarów, much i innych jakie mogą zapewnić moskitiery warte są każdej ceny, a wysokiej jakości zakup posłuży na lata.

Jakie moskitiery wybrać?

Moskitiera jest prostym i skutecznym zabezpieczeniem przed insektami. Najpopularniejsze to siatki stworzone z włókna szklanego. Jest to trwały materiał odporny na temperaturę i złą pogodę. Wadą siatki jest jej krótka trwałość. Alternatywą dla niej jest moskitiera ramkowa wykonywane na specjalne zamówienie. Taką moskitierę trzeba poprawnie zamontować, ale Istnieje również możliwość zakupu otwierane lub rolowane. Wymaga to jednak dopasowania do okna oraz pilnowania na bieżąco ich mechanizmów