O FIRMIE

Jesteśmy wiodącym uczestnikiem rynku stolarki otworowej od 1999 roku.
dzięki nowoczesnym, spełniającym wysokie standardy europejskim liniom produkcyjnym oraz profesjonalnej obsłudze Klienta, w szybkim czasie zdobyliśmy miano cenionego specjalisty w regionie.

Żaden z tych materiałów nie ma dla nas tajemnic. Jesteśmy znani nie tylko jako specjaliści od okien PCV, ale również tych najbardziej wymagających – drewnianych. Produkowane są one na specjalne zamówienie Klienta i zgodnie z jego życzeniem oraz wzbogacane o poszczególne istotne detale. Istnieje także możliwość wyprodukowania okien z profili aluminiowych i aluminiowo – drewnianych w bogatej wersji kolorystycznej.

Dbałość o wysoką estetykę naszych produktów, starania o najwyższą jakość, a także możliwości wykonania produktów nietypowych i duża elastyczność w podejściu do Klientów zagranicznych pozwoliły nam na zbudowanie zaufania naszych Kontrahentów oraz rozszerzenie działalności firmy na tereny wielu krajów europejskich.

Specjalnie dla naszych klientów z Europy Zachodniej uruchomiliśmy oddział w miejscowości Złotoryja, 60km od granicy Polsko-Niemieckiej przy autostradzie A4 (59-500 Zlotoryja, ul. Chojnowska 2). Odbywają tam się spotkania i ustalenia z kontrahentami, którzy często podróżują autostradą A4. W tym miejscu kompletowane są zbiorcze zamówienia i wysyłane transportami spedycyjnymi we wszystkie kierunki Europy. Tutaj też mogą nasi klienci odbierać produkty we wstępnie ustalonym dogodnym dla siebie terminie.

MISJA

Jesteśmy Polską Firmą łączącą długoletnie doświadczenie z nowoczesnym
spojrzeniem na ekologię i otaczające nas środowisko. Zmieniamy poglądy i
przyzwyczajenia klientów. Od tej pory OKNA i elementy im towarzyszące
nie kojarzą się z materiałem budowlanym, czymś co być musi, lecz
produktem dającym w codziennym użytkowaniu dużo satysfakcji, możliwości
funkcjonalnych, oszczędność energii oraz wymarzone spojrzenie „na świat”

WIZJA

Pragniemy stać się wiodącym uczestnikiem rynku Polski
Południowo-Zachodniej w obsłudze nowych inwestycji i w eksporcie stolarki
otworowej.

REFERENCJE

Wkrótce…

Nasza misją jest produkowanie okien najwyższej jakości, oraz świadczenie profesjonalnych usług w pełni zaspokajających oczekiwania i potrzeby naszych klientów.

Galeria Firmy

Produkcja

Biura i Administracja

Facebook