Drzwi wewnętrzne tworzymy z pasja, którą rozwijamy od 16 lat. Nasze wieloletnie doświadczenie firmy Termo Okna daje Państwu gwarancję współpracy z wiodącym dystrybutorem drzwi wewnętrznych w Legnicy, Lubinie, Polkowicach, Chojnowie, Złotoryi, Jaworze, Środzie Śląskiej aż po sam Wrocław i okolice. Nieustannie modyfikujemy i udoskonalamy ofertę w oparciu o panujące standardy oraz Państwa potrzeby. Drzwi wewnętrzne naszej firmy charakteryzują się wysokim standardem wykonania z wysokiej jakości drewna, oraz materiałów ekologicznych oraz zaprojektowane w najnowszym designie aby ciągle zachwycać kolejnych nabywców drzwi wewnętrznych od firmy Termo Okna. Magicznie zdobią przestrzeń naturalnym urokiem powodując, że nasze mieszkanie staje się właśnie tym królestwem, w którym wypoczynek staje się jeszcze piękniejszy połączony z awangardowymi rozwiązaniami, które zachwycą najbardziej wymagające oko.

My się nie staramy dla klienta... my gwarantujemy, iż każda realizacja, każdy produkt będzie traktowany jak zamówienie prezydenckie tak aby Państwo wrócili do naszej oferty nie tylko ten jeden raz.

Drzwi wewnętrzne Wrocław w ofercie Termo Okien to olbrzymia gama kolorów i niezliczona ilość wzorów, które zagwarantują każdemu odnalezienie swoich wymarzonych drzwi, które wykreują niepowtarzalną przestrzeń Twojego wnętrza.

Realizujemy indywidualne zamówienie na drzwi wewnętrzne według koncepcji klientów. Zapraszamy do kontaktu

DRZWI WEWNĘTRZNE Wrocław

DRZWI WEWNĘTRZNE Legnica

DRZWI WEWNĘTRZNE Bolesławiec

DRZWI WEWNĘTRZNE Jawor

DRZWI WEWNĘTRZNE Środa śląska

DRZWI WEWNĘTRZNE Kąty Wrocławskie

DRZWI WEWNĘTRZNE Jelenia Góra

DRZWI WEWNĘTRZNE Lubań

DRZWI WEWNĘTRZNE Złotoryja

DRZWI WEWNĘTRZNE Polkowice

DRZWI WEWNĘTRZNE Lubin

DRZWI WEWNĘTRZNE Chojnów

Drzwi wewnętrzne

Wybierając drzwi wewnętrzne, wybierasz styl i charakter, jaki chcesz nadać pomieszczeniom w Twoim mieszkaniu. Wyróżnia się wiele ich rodzajów - przesuwne, skrzydłowe, wahadłowe, harmonijkowe. Zrobione są także z różnych materiałów - drewna, płyt drewnopodobnych, a nawet szkła, wszystko zależy od efektu, jaki chcesz uzyskać. Wybierając drzwi do łazienki i kuchni pamiętaj, że muszą one posiadać specjalne otwory, które zapobiegają zaleganiu wilgoci.

Na co warto zwrócić uwagę przy zakupie drzwi wewnętrznych?

Przy wybieraniu drzwi wewnętrznych zazwyczaj bierze się pod uwagę ich walory estetyczne. Jednak gdy planujesz zakup drzwi do swojego mieszkania, zwrócić przede wszystkim uwagę, czy mają być prawostronne, czy może lewostronne. Ważny jest także ich wymiar oraz to, czy potrzebna Ci do nich ościeżnica. Ważne, żeby pasowała do drzwi. Drzwi, tak jak i okna, powinny także zapewniać właściwą termoizolację, a w przypadku tych łazienkowych, również wentylację.

Szukając drzwi wewnętrznych musisz zwrócić uwagę w szczególności na to, do jakiego pomieszczenia ich potrzebujesz. Jeżeli jest to łazienka to musi znajdować się w nich odpowiedni zamek, jeśli zaś pomieszczenie, do którego drzwi potrzebujesz jest dość ciemne to warto wybrać drzwi z oknami, które zapewnią lepszy przepływ światła. Kolejną sprawą, jaką musisz wziąć pod uwagę jest kierunek ich otwierania, który nie może stwarzać zagrożenia. Innym oczywistym aspektem jest wytrzymałość drzwi, szczególnie ważnym jeśli mogą być one często podatne na działanie małych dzieci.

Jakie drzwi wewnętrzne wybrać?

Drzwi to kwestia bardzo ważna. Ich kolor musi korespondować z kolorem podłogi. Nie oznacza to, że muszą być tego samego koloru. Często ciekawym zabiegiem jest wręcz kontrast drzwi z podłogą. Dla przykładu nowoczesnym rozwiązaniem jest kupno białych drzwi do brązowej/orzechowej podłogi. Ważnym aspektem jest aby drzwi dobrze wyciszały pomieszczenie. Prawidłowy dobór drzwi sprawi że akustyka w Twoim domu nie będzie większym problemem. Każde wnętrze wymaga indywidualnego podejścia do kwestii drzwi, jednak na pewno znajdziesz coś idealnego dla Ciebie