SYSTEMY FASADOWE • Termookna
pf152ppoz_big
iHnJIZWTaQtVxsVs6FUtD4nIusE5xgHpriyBLfRQUaEndgM9zRLCkfbwvzaEXlh_PMdO7fxhPgw50fIzAHu3PHEhv4V6qGS_U7TVaSkrP4R_8nI6DGSLryOqYIXNQvq4
PONZIO NT 152 SG k
PONZIO PF 152 ESG k
PONZIO PF 152 k
PONZIO PF 152 WG  OGRODY ZIMOWE k
PONZIO SUN PROTECT k
PONZIO BOND k

Fasady szklane

Fasady szklane są rozwiązaniem wykorzystywanym do utworzenia ściany osłonowej, głównie stosowanym w dużych biurowcach. Szkielet tworzony jest z aluminium, a otwory wypełniane są odpowiednio dobranym szkłem. Do zalet takich konstrukcji należy trwałość, elastyczność, efektowność i lekkość. Dzięki odpowiednio dobranym materiałom fasady są odporne na szkodliwe czynniki atmosferyczne oraz na działanie korozji. Będą dobrze wyglądać przez wiele lat bez specjalnych zabiegów konserwacyjnych.

Na co warto zwrócić uwagę przy zakupie fasady szklanej?

Fasady szklane to element budynku, który prezentuje się niezwykle nowocześnie i elegancko. Nie jest to jednak również najtańsze rozwiązanie. Gdy decydujesz się na fasadę szklaną w swoim budynku, to postaw przede wszystkim na wersję ze szkła samoczyszczącego. Dzięki temu będzie ona zawsze pięknie odbijać światło i dobrze się prezentować o każdej porze roku. Pozwoli Ci to również uniknąć dodatkowych kosztów związanych z jej regularnym czyszczeniem.

Planując zakup fasady szklanej zwróć uwagę na możliwość dostosowania, wedle uznania, przepuszczalności światła słonecznego. W przypadku szkła bardzo ważna jest możliwość utrzymania go w czystości. Sprawdź, czy interesująca Cię oferta ma w swoim asortymencie specjalne powłoki ułatwiające czyszczenie. W innym przypadku koszty związane z utrzymaniem porządku mogą znacznie wzrosnąć w zależności od ilości stosowanych fasad.

Jakie fasady szklane wybrać?

Fasady szklane to duże gładkie tafle szkła które charakteryzują się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne i zmienne warunki atmosferyczne. Szklane ściany zazwyczaj są samoczyszczące i dobrze odbijają światło, co zapewni Tobie prywatność. Dużym plusem wpadającego światła jest też naturalne rozświetlenie pomieszczeń. Minusem szklanych fasad jest ich wysoka cena, jednak wygoda jest nieoceniona. Trzeba zwrócić uwagę na jakość szkła, by to jak najlepiej spełniało swoją funkcję

Facebook