Decydując się na wybór systemu okiennego TROCAL 76 kształtujemy swoją przestrzeń życiową według naszych indywidualnych upodobań. Nowoczesne okno z tworzywa sztucznego PVC TROCAL 76 spełnia nie tylko aktualne wymogi, ale przede wszystkim parametry przyszłości - począwszy od wyglądu i kształtu profili, poprzez statykę, funkcjonalność, aż po izolacyjność termiczną, akustyczną oraz ochronę środowiska naturalnego. Odkryj zalety systemu TROCAL 76!

Okna TROCAL

To systemy okienne charakteryzujące się bardzo dobrymi właściwościami. Zabezpieczają przed hałasem dobiegającym z otoczenia oraz charakteryzują się bardzo wysoką klasą antywłamaniowości. Posiadają nietuzinkowy wygląd, rama okienna jest dosyć smukła, a tym samym powiększa się powierzchnia przeszklona, co sprawia, że do pomieszczeń wpada więcej światła. Są wykonane z wysokiej, jakości materiałów, dzięki czemu będziesz miał pewność, że będą Ci służyć przez długie lata.

Na co warto zwrócić uwagę przy zakupie okien Trocal?

Jeśli rozważasz zakup okien Trocal, to najpewniej budujesz dom pasywny, a na pewno energooszczędny. W przypadku tych okien niezwykle istotny jest więc współczynnik przenikania ciepła. Izolacja cieplna w takich budynkach jest najważniejsza, dlatego takie okna powinny charakteryzować się znacznie wyższymi parametrami pod tym względem niż produkty od innych producentów. Wysokiej jakości okna pasywne to warunek oszczędzania na energii cieplnej.

Wybierając okna Trocal zauważ, że w swojej ofercie mają również system żaluzji. Żaluzje są bardzo przydatne i poprawiają komfort mieszkania, dlatego warto zakupić je od razu u jednego producenta. Wtedy mamy pewność, że są one idealnie dobrane i często w lepszej cenie niż kupowanie ich osobno.

Dlaczego warto wybrać okna Trocal?

Marka Trocal łączy dokładność i doświadczenie z nowoczesnymi komponentami, dążąc do perfekcji każdym oknem. Zarówno ilościowo, jak i jakościowo zawstydzają konkurencję i od lat oferują szeroki wachlarz okien PVC, okien aluminiowych oraz drewnianych. Ludzie wraz z maszynami każdego dnia razem wspólnymi siłami tworzą coraz to nowsze typy okien. Wyszkoleni pracownicy, nowinki technologiczne oraz wysoki standard to słowo które charakteryzują Trocal. Nie czekaj, sprawdź!