OKNA PCV 

 TYLKO OKNA....AŻ OKNA 

Okna PCV aluplast to najnowsza  generacja  profili,  które  już  dzisiaj spełniają wymagania stawiane oknom w przyszłości. Są połączeniem nowoczesnej stylistyki i pięknego wyglądu.

 

W skład szerokiej oferty okien pcv firmy Termo Okna wchodzi szereg profili okiennych: od tych najpopularniejszych o głębokości zabudowy 70 mm, aż po profile z przeznaczeniem do domów pasywnych czyli okna energooszczędne / okna termooszczędne. Są Odpowiedzią na z dnia na dzień rosnącą popularność budownictwa energooszczędnego i tzw. budownictwa pasywnego jest najnowsza gama systemów energeto®. To innowacja na rynku stolarki okiennej rozwiązanie i nowy wymiar w projektowaniu okien, które spełniają najwyższe wymagania w zakresie efektywnej oszczędności energii.

 

Różnorodność w profilach okiennych i różna głębokość zabudowy gwarantują wybór rozwiązania najlepszego dla Twojego domu i umożliwia dotrzymanie nawet najbardziej surowych norm o ochronie ciepła. Ponadczasowe i harmonijne wzornictwo. Okna pcv wrocław to pierwsza rzecz podczas budowy swojego domku, która po montażu w końcu zamyka najtrudniejszy etap prac.

Okna PCV Wrocław

Okna PVC w naszym kraju produkuje się na tzw. „odchudzonych” profilach klasy B, charakteryzujących się obniżonymi parametrami jakościowymi. Niestety często stosowaną metodą w Polsce jest sprzedawanie pod nazwą znanych marek, tańszych rozwiązań klasy B. Aby osiągnąć dodatkowe oszczędności stosuje się także „odchudzanie” stalowych wzmocnień, co prowadzi do uzyskania w efekcie konstrukcji o bardzo niskiej jakości.

Termo Okna jest jedną z nielicznych firm w naszym kraju, która sprzedaje okna pcv z profilami klasy A. Chodzi o to, że konstrukcje te spełniają najwyższe parametry i wymagania techniczne, które konieczne są zarówno w Polsce, jak i w krajach Europy Zachodniej.

Facebook